@nursen_ozcan @tcmeb @mebimdestek @MahmutOzerDr Merhaba konu ile ilgili tarafınıza geri dönüş yapabilmek için özel mesaj yolu ile bizlere iletişim bilgilerinizi ve konuya ilişkin detayları iletebilirsiniz.

Kaynak Ortaöğretim Genel Müdürlüğü

By admin

One thought on “@nursen_ozcan @tcmeb @mebimdestek @MahmutOzerDr Merhaba konu ile ilgili tarafınıza geri dönüş yapabilmek için özel mesaj…”
  1. Merhaba
    Ataşehir kayışdağı mah. Nusret sok. No:107/6 ikamet adresimiz evimize en yakın olan Sait Cordan Ortaokuluna 5. Sınıfa kayıt yaptırmak istediğimiz yeğenim Tuğba Özcan’ı 2 aydır uğraşımıza rağmen kayıt yaptıramadık. Okula gittiğimizde bizden haber bekleyin kayıtlar başlayınca bize bilgi vereceklerini söylediler bir haber gelmeyince okuldan, tekrardan okula gittiğimizde kayıtların dolduğunu söylediler Ataşehir Milli Eğitim Müdürlüğüne gittik hiçbir memur müdür de dahil bizimle ilgilenmedi Milli eğitim bakanlığıyla iletişime geçtik geri dönüş olmadı diğer okullar ikametimize çok uzak servis ücreti verecek maddi durumumuz yok nereye gittiysek olumlu sonuç alamadık. İkametgahı Sait Cordan Ortaokuluna çıkmayan öğrencilerin okulda görev yapan öğretmenlerin torpiliyle kayıt yapılıyor bize yakın olmasına rağmen okul tarafından bekletilip sonrasında kayıtların dolu olduğu söyleniliyor
    Yardımlarınızı bekliyoruz
    Tuğrul Özcan 541 574 86 28
    Nurşen Özcan 538 941 35 53

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir